Посібник з медіаграмотності

Шановні учасники тренінгів «Операції впливу, дезінформація та ворожі наративи: медіаграмотність як інструмент протидії»!

Передусім вдячні Вам за участь в заходах програми з поліпшення медіа грамотності. Сподіваємось, що отриманні знання стануть вам у нагоді і будуть спонукати до більш відповідального споживання інформації у динамічному інформаційно-цифровому середовищі.

Завершуючи цей проект ми з колегами підготували методичний посібник «Деструктивні впливи та негативні наративи: інструменти виявлення та протидії». До певної міри він є нашим спільним продуктом – за результатами наших тренінгів ми його постійно модифікували і покращували. І без вашого зворотнього зв’язку це було би зробити неможливо.

У додатку до цього листа – електронний варіант посібника. Це своєрідний «опорний конспект» до того лекційного матеріалу який ви прослухали під час тренінгів. Щиро сподіваємось, що він стане вам у нагоді.

І, звісно, Ви можете звернутись до нас якщо у вас виникнуть додаткові запитання з питань медіа грамотності, операцій впливу або деструктивних інформаційних впливів – ми завжди спробуємо Вам допомогти.

З повагою,
Команда Української фундації безпекових студій

Посібник з медіаграмотності (PDF)

Останні записи

info@uaeuxperts.org

Stock footage provided by Videvo, downloaded from www.videvo.net