Матеріали серії тренінгів «Демократія та побудова миру. Можливості для України», січень 2021

26/01/2021

Матеріали серії тренінгів «Демократія та побудова миру. Можливості для України» підготовлені випускниками професійних американських програм-обмінів. Основна ідея тренінгів – дати учасникам прикладні знання та навички з подолання конфліктів та розбудови демократії,  що охоплюють як поле управління конфліктами, включаючи примирення та запобігання конфліктам, так і сферу інформаційної безпеки, які разом дають шанс на побудову демократичного суспільства. Автори намагаються дати знання необхідні для того, аби учасники навчилися використовувати демократичні інститути на рівні регіонів у суспільствах, які постраждали від конфлікту.

У збірнику представлені такі теми:

  1. Юлія Сербіна. Молодь, мир та безпека: глобальні тренди на місцевому рівні
  2. Марія Авдєєва. Інформаційні операції та дезінформація: механізми виявлення та протидії
  3. Уляна Мовчан. Як закінчуються війни? методи розв’язання міжнародних конфліктів
  4. Марія Колоколова. Медіація – метод мирного вирішення конфліктів
  5. Марія Байда. Підготовка успішних проєктних заявок та їх реалізація
  6. Валентина Литвин. Можливості для розвитку прифронтових територій: особливості проєктного менеджменту на Донбасі

PDF-версія збірника доступна тут.

 Європейська експертна асоціація за підтримки Посольства США в Україні провела серію онлайн тренінгів Демократія та побудова миру. Можливості для України у два етапи. Перший  етап пройшов у місті Харкові   18-20 жовтня 2020  року. У заході взяли участь 25 студентів старших курсів, які приїхали на навчання до Харкова з тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу.

Другий етап відбувся у онлайн форматі 14-16 грудня 2020 року. Учасниками проєкту стали 40 студентів старших курсів  з усієї України. Особливо заохочувалося подання заявок тими, хто приїхав навчатися з непідконтрольних територій Криму та Донбасу.

У ході тренінгів учасники отримали прикладні знання та навички з подолання конфліктів та розбудови демократії, основ медіації та переговорів. Навчилися виявляти і протидіяти фейкам і зрозуміли, які гібридні виклики стоять перед Україною. Отримали практичні навички зі створення й реалізації проєктів,  пов’язаних з попередженням та запобіганням конфліктів.

Проект  «Демократія та побудова миру. Можливості для України» було здійснено Європейською експертною асоціацією за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні. Погляди тренерів не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США.

Останні записи

info@uaeuxperts.org

Stock footage provided by Videvo, downloaded from www.videvo.net