Чи готова Україна до масштабної війни з Росією?

24/11/2021

Чи можлива нова активна фаза російсько-української війни, яка роль Білорусі у військовій авантюрі Путіна, чи готові до масштабної війни українські збройні сили та суспільство? Ці та інші питання у “Розмові” з Віталієм Циганковим на телеканалі “Белсат” обговорила Марія Авдєєва, директор із досліджень Європейської експертної асоціації.

Керівник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов наголосив, що Росія може розпочати активні бойові дії проти України у січні чи на початку лютого наступного року. Раніше про можливу підготовку нападу Росії на Україну повідомляли й американські ЗМІ, посилаючись на дані розвідки та джерела в адміністрації США.

У програмі “Розмова” Марія Авдєєва пояснила які стратегічні плани має Кремль, чого досягає Владімір Путін, концентруючи війська на кордоні з Україною, та якою може бути роль Білорусі у російсько-українському протистоянні.

Деякі думки, озвучені у програмі:

  • Україні потрібно бути максимально готовою до конфлікту, а Захід може допомогти наданням техніки та озброєнь;
  • Від США можливо очікувати подальшої підтримки України летальною зброєю;
  • Україна – це форпост, і ніхто не зацікавлений, щоб Росія просунулась в окупації її території;
  • Російська політика будується на тому, щоб у кожному суспільстві знайти протиріччя, посилити їх та використовувати у своїх інтересах;
  • Україна поки що не включається до санкцій ЄС проти режиму Лукашенка. Прчиною для цього є необхідність заміни статей критичного імпорту з Білорусі, наприклад, нафтопродуктів.

Програму “Розмова” дивіться повністю на “Belsat News“.

info@uaeuxperts.org

Stock footage provided by Videvo, downloaded from www.videvo.net