Кібергігієна: тренінг для тренерів від Координатора проектів ОБСЄ в Україні

29/06/2021

Координатор проектів ОБСЄ в Україні продовжує реалізацію сертифікатної програми підвищення кваліфікації державних службовців «Тренінг для тренерів з питань кібергігієни». Чергову методологічну сесію було проведено 23-25 червня у місті Одеса.

Програма реалізується у співпраці з Українською школою урядування у рамках проекту «Посилення спроможностей українських державних органів у сфері кібергігієни та кібербезпеки» за підтримки уряду Сполученого Королівства та Німеччини.

Супроводжували методологічну сесію національна спеціалістка проектів Координатора проектів ОБСЄ в Україні Ольга Войтович та директор Української школи урядування Наталія Наулік.

Директор з досліджень Європейської експертної асоціації Марія Авдєєва залучена до проекту як експерт з питань кібербезпеки Координатора проектів ОБСЄ в Україні за темою «Убезпечення від неправдивих повідомлень.

Метою програми є підвищення рівня спроможності учасників щодо використання інтерактивних методів навчання дорослих з питань правильного поводження з інформацією у кіберсфері, а також формування навичок безпечної роботи із засобами комп’ютерної техніки в державному органі / органі місцевого самоврядування. Потенційні учасники навчання – державні службовці категорії «Б» та «В», посадові особи місцевого самоврядування, працівники закладів післядипломної освіти, навчальних і наукових закладів, установ та організацій тощо, у тому числі фізичні особи, що здійснюють підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування.

info@uaeuxperts.org

Stock footage provided by Videvo, downloaded from www.videvo.net