Візит на передову Нолана Пітерсона, журналіста Coffee or Die Magazine

20/11/2021

Команда Українського центру безпеки та співпраці (Сергій Кузан та Олеся Горяйнова) разом з американським журналістом Coffee or Die Magazine, ветераном кампаній в Іраці та Афганістані, експертом Ноланом Пітерсоном здійснила поїздку в район проведення Операції об’єднаних сил.

Зокрема, команда побувала на основних напрямах – Луганському, Донецькому, Маріупольському та відвідали: 79 окрема десантно-штурмова бригада, Миколаїв, 128 окрема гірсько-штурмова Закарпатська бригада, Закарпаття, 25 окрема повітрянодесантна Січеславська бригада.

Також поспілкувались з командувачем Операції об’єднаних сил генерал-лейтенантом Олександром Павлюком, який дав своє перше інтерв’ю (текстова версія) на посаді.

Насичена програма дозволила оцінити ситуацію по всій лінії фронту. “Курс на дестабілізацію Європи був обраний Кремлем далеко не вчора, і загроза з боку РФ з кожним роком лише зростає. Єдиною реальною можливістю стримувати Росію в Європі є кооперація НАТО й України. При чому, безпосередньо в Україні як єдиній країні з успішним досвідом тривалої протидії російській агресії” – ділиться голова Українського центру безпеки та співпраці Сергій Кузан.

Візит на передову дозволив зробити комплексний аналіз місця України в європейській системі колективної безпеки. З повним текстом можна ознайомитись за посиланням.

Поїздка засвідчила, що оновлене українське військо – це вмотивовані солдати та офіцери, які знають, що за їхніми спинами безпека не лише України, а й всього вільного світу. Тому також важливою була присутність авторитетного журналіста, експерта і справжнього друга України Нолана Пітерсона, яка дала змогу донести правду про нашу війну до широкої західної аудиторії.

Також за посиланням можна ознайомитись із текстовим звітом Нолана Пітерсона зробленим в рамках візиту “Місія Схід” про сучасний стан війни на Сході України.

info@uaeuxperts.org

Stock footage provided by Videvo, downloaded from www.videvo.net