Практична сесія тренінгів для тренерів з кібергігієни від Координатора проектів ОБСЄ в Україні

31/05/2021

26-28 травня у місті Вінниці проведено другу практичну триденну сесію за програмою «Тренінг для тренерів з питань кібергігієни». Проект «Посилення спроможностей українських державних органів у сфері кібергігієни та кібербезпеки» реалізується Координатором проектів ОБСЄ в Україні спільно з Українською школою урядування за підтримки урядів Німеччини та Сполученого Королівства.

Супроводжували практичну сесію тренінгу для тренерів національна спеціалістка проектів Координатора проектів ОБСЄ в Україні Ольга Войтович та заступник директора-керівник Тренінгового центру Української школи урядування Тетяна Іщенко.

Директор з досліджень Європейської експертної асоціації Марія Авдєєва залучена до тренінгу як національний експерт з питань кібербезпеки Координатора проектів ОБСЄ в Україні та взяла участь разом з іншими експертами  Віталієм Носовим та Олександром Манжаєм у модеруванні практичної сесії.

Під час тренінгу кожен учасник демонстрував використання інтерактивних методик навчання дорослих з питань правильного поводження з інформацією у кіберсфері, а також щодо формування навичок безпечної роботи із засобами комп’ютерної техніки в органах державної влади та місцевого самоврядування.

По закінченні сесії учасників  було відзначено сертифікатами про проходження тренінгового курсу для тренерів з питань кібергігієни.

info@uaeuxperts.org

Stock footage provided by Videvo, downloaded from www.videvo.net