Презентація посібника “Міжвідомче та міжнародне співробітництво при виявленні та протидії гібридним загрозам”

25/09/2021

24 вересня 2021 року в Центральному будинку офіцерів ЗСУ у Києві відбулася урочиста презентація посібника “Міжвідомче та міжнародне співробітництво при виявленні та протидії гібридним загрозам”.

Посібник був підготовлений Центром оборонних реформ за підтримки Урядового офісу з євроатлантичної інтеграції та Міністерства оборони Великої Британії в рамках Платформи Україна-НАТО по вивченню досвіду гібридної війни.

В презентації взяли участь народні депутати України, представники посольств країн НАТО та ЄС, керівники та співробітники органів національної безпеки та оборони України, експерти Національного інституту стратегічних досліджень, що є партнерами Центру оборонних реформ. “Європейську експертну асоціацію” на урочистості представив її співзасновник Олексій Комаров.

Як пояснив на заході автор посібника керівник Центру оборонних реформ Олександр Данилюк, головною метою видання є надання методичної допомоги керівникам державних органів як в Україні, так і в країнах НАТО в процесах організації міжвідомчої та міжнародної взаємодії при ранньому виявленні, аналізі та прогнозуванні гібридних загроз, а також при плануванні та здійсненні заходів проактивної та реактивної мітигації, стримування та протидії таким загрозам.

Олександр Данилюк – керівник Центру оборонних реформ

Відповідно до моделей організації такої взаємодії, детально описаних в посібнику, пропонується створення Національної агенції по протидії гібридним загрозам, що має здійснювати координацію загальноурядових зусиль в цій сфері, спільний Україна-НАТО розвідувальний центр по моніторингу ворожих гібридних активностей та академічну платформу для вивчення діяльності російських спецслужб. В своїх виступах учасники презентації висловили підтримку концепції та запевнили, що продовжуватимуть співпрацю з метою її практичного втілення.

Українська версія посібника:

English version of manual:

За матеріалами Guildhall

Останні записи

info@uaeuxperts.org

Stock footage provided by Videvo, downloaded from www.videvo.net