Серія тренінгів Демократія та побудова миру. Можливості для України. 18-20 жовтня 2020, Харків

21/10/2020

18-20 жовтня Європейська експертна асоціація за підтримки Посольства США в Україні провела серію тренінгів Демократія та побудова миру. Можливості для України.

У заході взяли участь 25 студентів старших курсів, які приїхали на навчання до Харкова з тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу.

У перший день тренінгів Марія Колоколова, соціолог,  тренер з громадянської освіти, провела інтерактивний майстер-клас Медіація – метод миронго вирішення конфліктів. Політолог Юлія Сербіна розповіла про глобальні безпекові тренди на місцевому рівні Молодь, мир та безпека: глобальні тренди на місцевому рівні.

Другий день присвятили боротьбі з фейками та дезінформацією. Марія Авдєєва, директор з досліджень Європейської експертної асоціації, зробила презентацію на тему Дезінформація і фейки: як їх виявити та протидіяти.

Окремою подією став Live-виступ Євгена Магди, політичного експерта, викладача, автора досліджень про сучасні гібридні прояви, Гібридні виклики для України та сучасного світу. Онлайн трансляцію можна подивитися тут.

Про те, як розв’язувати міжнародні конфлікти, розповіла модератор заходу Уляна Мовчан,  кандидат політичних наук, викладач, під час  практичної сесії Як закінчуються війни? Методи розв’язання міжнародних конфліктів.

Третій день тренінгів був наповнений практичними вправами. Марія Байда, керівниця офісу проєкту “Інтегрований розвиток міст в Україні ІІ” у м. Житомир, навчила студентів готувати успішні проєктні заявки Підготовка успішних проєктних заявок та їх реалізація. Валентина Литвин, координатор проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Європі», розповіла про особливості проєктного менеджменту на Донбасі у сесії Можливості для розвитку прифронтових територій: особливості проєктного менеджменту на Донбасі.

У ході тренінгів учасники отримали прикладні знання та навички з подолання конфліктів та розбудови демократії, основ медіації та переговорів. Навчилися виявляти і протидіяти фейкам і зрозуміли, які гібридні виклики стоять перед Україною. Отримали практичні навички зі створення й реалізації проєктів,  пов’язаних з попередженням та запобіганням конфліктів.

Щиро дякуємо організаторам, спікерам та учасникам за чудові спогади, обмін знаннями, досвідом, позитивними емоціями та натхнення!

Програма заходу

Спікери тренінгів

info@uaeuxperts.org

Stock footage provided by Videvo, downloaded from www.videvo.net