США ввели нові санкції проти Росії: під удар потрапили наближені до “кухаря Путіна”

16/07/2020

Сполучені Штати ввели санкції проти трьох фізичних і п’яти юридичних осіб, пов’язаних з наближеним до президента Росії Володимира Путіна пітерським бізнесменом Євгеном Пригожиним, також відомим як “кухар Путіна”. Санкції введено щодо організацій в Судані, Гонконгу і Таїланді. Про це йдеться в повідомленні Міністерства фінансів США.

Відзначається, що дані організації і особи причетні до збройного конфлікту на Донбасі і втручання в американські вибори, а також допомагали Пригожину ухилятися від раніше введених санкцій з боку США.

Під санкції, зокрема, потрапили громадяни Росії Ігор Лавренків і Михайло Потепкін, Андрій Мандель (громадянство не вказано), а також компанії ТОВ “М Інвест”, пов’язана з нею Meroe Gold Co. Ltd, Shen Yang Jing Cheng Machinery Imp & Exp. Cо., Limited, Shine Dragon Group Limited і Zhe Jiang Jiayi Small Commodities Trade Company Limited.

Відзначимо, Пригожин фігурував в розслідуванні американського спецпрокурора Роберта Мюллера про втручання Росії в американські вибори в 2016 році. Через два роки Пригожину і ще 12 росіянам висунули звинувачення за статтями “змова проти США” і “шахрайство”.

Джерело: Guildhall

Останні записи

info@uaeuxperts.org

Stock footage provided by Videvo, downloaded from www.videvo.net